12. 10. 2013 - Družstvo mladších a dorostenci - jednotlivci se zúčastnili ZPV (závodu požární všestrannosti) v Mezilesí. Mladší se umístlili na 16. místě, Jan Řezníček na 1. místě, Jakub Staffa na 3. místě a Jakub Řezníček na 4. místě

29. 9. 2013 - Na Žernově se konaly stovky. V kategorii mladší dorost se Jakub Řezníček umístil na 1. místě, v kategorii střední dorost se Jan Matouš umístil na 9. místě a v kategorii muži se Jan Řezníček umístil na 6. místě a Petr Řezníček (náš vedoucí) na 14. místě.  

28. 9. 2013 - Družstvo starších se zúčastnilo Žernovských her, umístili se na 3. místě  

29. 6. 2013 - Šedesátky Úpice - Jakub Řezníček (4. místo), Vít Řezníček (7. místo)

                  - Stovky Úpice - Jan Řezníček (4. místo), Jakub Staffa (9. místo) a Zdeňka Peterová (12. místo)  

15. 6. 2013 - Krajské kolo MH (běh na 60 m s překážkami) - Vít Řezníček 2. místo v Královéhradeckém kraji a 5. místo ve spojení Královéhradeckého a Pardubického kraje, Jakub Řezníček 8. místo v Královéhradeckém kraji a 14. místo ve spojení Královéhradeckého a Pardubického kraje  

9. 6. 2013 - Krajské kolo dorostu - družstvo dorostenců 3. místo, jednotlivkyně Zdeňka Peterová (9. místo)  

8. 6. 2013 - Bezděkovské šedesátky - družstvo mladších 3. místo (Michal Petera 6. místo, Jan Sedláček 9. místo, Martin Škop 12. místo, Radek Jiroušek 18. místo, Tereza Luňáková 6. místo), družtvo starších 2. místo (Vít Řezníček 2. místo, Jakub Řezníček 4. místo, Jan Matouš 6. místo, René Burdych 10. místo, Jan Šutaj 15. místo), dorostenec Jan Řezníček (2. místo)   

1. 6. 2013 - Okresní kolo dorostu - družstvo dorostenců 1. místo, jednotlivkyně: Zdeňka Peterová (2. místo), Petra Fléglová (4. místo), družstvo dorostenců a Zdeňka Peterová postupují do krajského kola  

25. 5. 2013 - Okresní kolo hry Plamen - družstvo starších 3. místo, běh na 60 metrů s překážkami - Jakub (2. místo) a Víťa (1. místo) - postupují do krajského kola  

18. 5. 2013 - Bohdašínský pohár - družstvo mladších 10. místo, družstvo starších 1. místo, čímž si družstvo starších potvrdilo přímý postup na okresní kolo hry Plamen  

10. 5. 2013 - Okrsková soutěž Stolín - družstva: mladší - 1. místo, starší - 1. místo  

5. 5. 2013 - Nízká Srbská - družstvo starších 4. místo

27. 4. 2013 - Memoriál Jirky Beka v disciplínách CTIF - družstvo starších 9. místo

                  - Běloveské kilo - dorostenka Zdeňka Peterová (5. místo), dorostenci: Jan Řezníček (7. místo) a

                                            Víťa Řezníček (9. místo)

21. 4. 2013 - Stolínské šedesátky - mladší: Michal Petera (8. místo), starší: Pavel Petera (11. místo), Jakub Řezníček (8. místo), Víťa Řezníček (6. místo) a Jan Šutaj (13. místo)

13. 4. 2013 - ZPV Nahořany - dorostenka Petra Fléglová (2. místo), dorostenci: Jakub Řezníček (7. místo), Jan Řezníček (1. místo)

6. 4. 2013 - ZPV Rožnov - dorostenka Petra Fléglová (3. místo)

22. - 23. 3. 2013 - Kurz vedoucího MH III. kvalifikačního stupně - Zdeňka Peterová, Jan Petera a Jana Vlachová se tohoto kurzu zúčastnili